Kształcimy praktyków

O Akademii

Zapewniamy naszym studentom nie tylko dostęp do nowoczesnej bazy wiedzy, ale także gwarancję bezpieczeństwa zawodowego. Idziemy z duchem czasu, zostawiając w tyle metody i techniki, które dziś już nikogo nie wyróżniają na tle konkurencji. Nasi wykładowcy to praktycy pełni pasji i zaangażowania, na co dzień zajmujący się problematyką z danej dziedziny studiów. Ich pozytywna energia przekłada się na jakość prowadzonych zajęć, przez co stają się bardziej interesujące.

Z nami poszerzysz swoje możliwości o kierunki nie tylko z dziedzin pedagogiki. Zapewniamy kształcenie także w dziedzinach psychologii, pedagogiki specjalnej oraz zarządzania. Stawiamy na kierunki, będące przyszłością na rynku pracy, dzięki czemu jesteśmy pewni, że wzmocnimy Twoją pozycję na rynku pracy.

Misja

Akademia studiów podyplomowych to gwarancja bezpieczeństwa zawodowego. Nie zamykamy naszej oferty dla innych dziedzin nauki, co pozwala nam na sporą elastyczność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy, jesteśmy pewni, że szkolimy praktyków.

Polecenia

Serdecznie polecam studia podyplomowe z zakresu neurologopedii oraz pedagogiki specjalnej w Akademii Studiów Podyplomowych. Charakteryzuje je rzetelność, praktyczność, dobrze dobrana kadra. Praktyczne kwalifikacje, jakie uzyskuje się podczas kształcenia pozwalają na zostanie specjalistą w wybranej przez siebie dziedzinie.


lek. Magdalena Garbacz - Michaluk

Podgląd koszyka

Ilość produktów:
Wartość: