Wybierz kierunek dla siebie

i podnieś swoją wartość na rynku pracy!

Studia podyplomowe Warszawa

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego
ul. Polna 5, 00-625 Warszawa

Chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które rzeczywiście zagwarantują Ci atrakcyjną pracę, satysfakcję finansową oraz możliwość stałego pięcia się po kolejnych szczeblach kariery? Studia podyplomowe w Warszawie na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Akademia Studiów Podyplomowych to szeroki wachlarz ciekawych kierunków, doświadczona kadra nauczycieli akademickich oraz praktyków w swoich branżach, którzy dbają, aby słuchacze stali się prawdziwymi ekspertami w wybranej dziedzinie.

Studia podyplomowe w Warszawie opierają się o starannie ułożone programy. Kierunki dopasowane są do wymogów stawianych przez pracodawców oraz dynamicznych zmian na polskim rynku pracy. Uzyskanie świadectwa Akademii pozwala uzyskać nowe kwalifikacje w wąskich dziedzinach, które pomagają znaleźć zatrudnienie gwarantujące szereg profitów. Wyróżnikiem placówki jest umiejętne połączenie podstaw teoretycznych z wszechstronną edukacją praktyczną. Studenci biorą udział w ćwiczeniach z praktykami w swojej branży, uczestniczą w wielu warsztatach oraz praktykach zawodowych. To pozwala im poznać najnowsze metody pracy, niezbędne do samodzielnego wykonywania zawodu na eksperckim poziomie.

Ukończenie studiów podyplomowych w Warszawie to szansa na awans w dotychczasowej pracy lub przebranżowienie się i odnalezienie bardziej satysfakcjonującego zajęcia. Nasi słuchacze znajdują zatrudnienie w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, placówkach oświatowych lub wychowawczych, przedsiębiorstwach prywatnych (działających w różnych branżach) oraz jednostkach administracji państwowej.

Prowadzimy m.in. studia podyplomowe w Warszawie na kierunku wczesne nauczanie języka angielskiego, neurologopedia, logopedia, surdopedagogika i tyflopedagogika, oligofrenopedagogika, rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu czy organizacja i zarządzanie oświatą. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie prowadzoną rekrutacją!

Studia podyplomowe? Tylko w Warszawie

Warszawa to stolica woj. mazowieckiego i Polski, w której znajduje się siedziba władz państwa (Belweder, Pałac Prezydencki, Gmach Sejmu). Geograficznie miasto leży na Nizinie Środkowomazowieckiej (nad rzeką Wisłą), a historycznie jest częścią Mazowsza. Stolica stanowi centrum biznesowe, kulturalne i oświatowe kraju. Turystyczną wizytówką Warszawy są: Pałac Kultury i Nauki, Stare Miasto, Zamek Królewski, Łazienki Królewskie, Muzeum Narodowe, Pałac Wilanowski oraz Zamek Ujazdowski.

Podgląd koszyka ()
Wartość:
netto