Wybierz kierunek dla siebie

i podnieś swoją wartość na rynku pracy!

Studia podyplomowe Racibórz

Studia podyplomowe w Raciborzu doskonale sprawdzą się dla wszystkich absolwentów studiów wyższych (licencjackich, magisterskich), którzy chcą zdobyć bardziej specjalistyczną wiedzę z wąskiej dziedziny i stać się prawdziwym ekspertem w swojej branży. Akademię Studiów Podyplomowych stworzyliśmy z myślą o osobach stawiających przed sobą ambitne cele, nie spoczywających na laurach  i zmotywowanych do rozwoju zawodowego. Naszym wyróżnikiem jest dostosowanie do wymogów współczesnego rynku pracy i skupienie się na praktycznych kwestiach wykonywania poszczególnych zawodów, a nie suchej teorii, która niestety dominuje na niektórych uczelniach.

Studia podyplomowe w Raciborzu to inwestycja w Twoją zawodową przyszłość. Pozwolą Ci zdobyć nowe kwalifikacje i uprawnienia cenione przez pracodawców. Doskonale sprawdzą się dla osób, które nie są usatysfakcjonowane dotychczasową pracą lub miały przerwę w karierze, a aktualnie chciałyby powrócić na rynek. Nowe kwalifikacje i specjalistyczna wiedza ekspercka sprawiają, że nasi absolwenci uzyskują przewagę podczas rekrutacji, zdobywają atrakcyjne zatrudnienie – wiążące się z satysfakcją oraz wysokimi zarobkami. Ukończenie studiów podyplomowych może stać się nie tylko sposobem na przebranżowienie, ale także przepustką do awansu. Większość przełożonych ceni ekspertów w wąskich dziedzinach, którzy cały czas rozszerzają wiedzę i kwalifikacje.

W Akademii prowadzimy studia podyplomowe w Raciborzu na wielu różnych kierunkach – m.in. przedsiębiorczość i zarządzanie firmą, controlling przedsiębiorstwa, doradztwo zawodowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, organizacja i zarządzanie oświatą, logopedia, oligofrenopedagogika, surdopedagogika i tyflopedagogika, wczesne nauczanie języka angielskiego, informatyka. Absolwenci studiów często znajdują zatrudnienie w placówkach oświatowych i wychowawczych, organach administracyjnych, przedsiębiorstwach prywatnych czy placówkach służby zdrowia.

Racibórz – dobre miasto na studia podyplomowe

Racibórz to miasto powiatowe, położone w woj. śląskim (niedaleko granicy czeskiej). Miejscowość dzieli 75 km od Katowic, 75 km od Opola i 145 km od Krakowa. Racibórz słynie m.in. z kaplicy zamkowej pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego, która uzyskała status perły gotyku śląskiego i przyciąga wielu turystów.

Podgląd koszyka

Ilość produktów:
Wartość: