Wybierz kierunek dla siebie

i podnieś swoją wartość na rynku pracy!

Studia podyplomowe Lubliniec

Szkoła Podstawowa nr 1 
ul. Sądowa 9, 42-700 Lubliniec

Studia podyplomowe, z roku na rok, cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Współczesny rynek pracy jest wymagający i wymaga dużej elastyczności. Coraz mniej osób przez długie lata pracuje w jednym miejscu. Rozwój kariery i satysfakcja finansowa często wiążą się z koniecznością przekwalifikowania, zdobycia dodatkowych umiejętności czy uprawnień, które pozwalają uzyskać status eksperta w wąskiej dziedzinie. Studia podyplomowe w Lublińcu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ambitnych osób, którym zależy na rozwoju zawodowym.

W Akademii Studiów Podyplomowych możesz poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć praktyczne umiejętności oraz kwalifikacje, które pozwolą Ci stać się wybitnym specjalistą. Świadectwo ich ukończenia często stanowi przepustkę do awansu w dotychczasowej pracy, daje możliwość odnalezienia atrakcyjniejszego zatrudnienia w innym zawodzie lub rozpoczęcia pracy na własny rachunek. Studia podyplomowe w Lublińcu podejmują absolwenci w różnym wieku, którzy chcą zadbać o dalsze kształcenie. Program poszczególnych kierunków układamy w oparciu o wymogi pracodawców. Duży nacisk kładziemy na praktyczne szlifowanie umiejętności potrzebnych do pracy na samodzielnych stanowiskach.

W ofercie posiadamy szeroki wachlarz kierunków, które powinny zainteresować m.in. dotychczasowych pedagogów, psychologów, logopedów, osoby pracujące w administracji publicznej lub różnego typu przedsiębiorstwach. Studia podyplomowe w Lublińcu pozwolą Ci m.in. zdobyć kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogiki, surdopedagogiki i tyflopedagogiki, resocjalizacji i socjoterapii, wczesnego nauczania języka angielskiego, organizacji i zarządzania oświatą, doradztwa zawodowego czy controllingu przedsiębiorstwa.

Lubliniec – doskonała lokalizacja na studia podyplomowe

Lubliniec to miasto powiatowe położone w woj. śląskim (na Równinie Opolskiej). Miasto jest drugim, po Częstochowie, ośrodkiem kulturalnym, oświatowym, gospodarczym i turystycznym północnej części swojego województwa. Miejscowość otaczają ogromne połacie Lasów Lublinieckich, w pobliżu znajduje się Park Krajobrazowy Lasy nad Górną Liswarą.

Podgląd koszyka ()
Wartość:
netto