Wybierz kierunek dla siebie

i podnieś swoją wartość na rynku pracy!

Studia podyplomowe Łódź

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Z. Wasilewskiego
ul. Więckowskiego 35, 90-734 Łódź

Studia podyplomowe to doskonały sposób na zdobycie nowych kwalifikacji, poszerzenie dotychczas zdobytej wiedzy i stanie się specjalistą w wąskiej dziedzinie.  Doskonale sprawdzą się one zarówno dla osób, które chcą poszerzyć własne horyzonty i zdobyć specjalistyczną wiedzę z interesującej ich dziedziny, jak i dla wszystkich marzących o rozwoju zawodowym.

Studia podyplomowe w Łodzi, które oferuje Akademia Studiów Podyplomowych, to szeroki wybór kierunków, przygotowanych z myślą o absolwentach posiadających tytuł licencjata lub magistra i chcących zdobyć nowe kwalifikacje. Prowadzimy m.in. naukę na kierunku oligofrenopedagogika, neurologopedia, logopedia, surdopedagogika i tyflopedagogika,  rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu, geografia, historia, biologia, organizacja i zarządzanie oświatą, doradztwo zawodowe, przedsiębiorczość i zarządzanie firmą, zarządzanie zasobami ludzkimi w administracji publicznej, controlling w przedsiębiorstwie. Nasi absolwenci znajdują atrakcyjne zatrudnienie w oświacie, służbie zdrowia, administracji publicznej i urzędach oraz prywatnych przedsiębiorstwach różnej wielkości.

Dbamy, aby studia podyplomowe w Łodzi dawały bogaty zasób praktycznej wiedzy (potrzebnej do pracy na wyspecjalizowanych stanowiskach) oraz umożliwiały zdobycie kwalifikacji uprawniających do wykonywania wielu atrakcyjnych zawodów. Połączenie podstaw teoretycznych z licznymi ćwiczeniami, warsztatami i praktykami zawodowymi daje doskonałe podstawy, pozwalające wdrożyć się do późniejszej pracy. Wielu słuchaczy, uzyskujących świadectwo ukończenia Akademii Studiów Podyplomowych, zdobywa awanse w pracy i pnie się po kolejnych ścieżkach kariery. Często są to także osoby, którym udaje się przekwalifikować i zdobyć o wiele atrakcyjniejszy zawód, pozwalający na samorozwój oraz dający dużą satysfakcję finansową.

Łódź – idealne miejsce, aby podjąć studia podyplomowe.

Łódź to miasto powiatowe położone w woj. łódzkim. Miejscowość stanowi znany ośrodek akademicki, kulturalny, handlowy oraz przemysłowy. Wizytówką Łodzi jest ul. Piotrowska, która znalazła się w rejestrze zabytków. Turystów przyciąga również Centralne Muzeum Włókiennictwa oraz eklektyczny pałac Juliusza Heinzla (aktualna siedziba Urzędu Miasta Łodzi).

Podgląd koszyka ()
Wartość:
netto