Wybierz kierunek dla siebie

i podnieś swoją wartość na rynku pracy!

Studia podyplomowe Częstochowa

Sale Szkoleniowe APUS
Jasnogórska 15
42-202 Częstochowa

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zwiększyć atrakcyjność na rynku pracy i wyróżnić się podczas rekrutacji na tle innych kandydatów? A może czujesz, że utknąłeś w miejscu i w dotychczasowej firmie nie masz szans na rozwój oraz awans? Akademia Studiów Podyplomowych jest miejscem, które pomoże Ci w rozwoju. Studia podyplomowe w Częstochowie są doskonałym pomysłem dla wszystkich, którym zależy na rozwoju zawodowym, poszerzaniu wiedzy lub zdobyciu kwalifikacji potrzebnych, aby stać się specjalistą w wąskiej dziedzinie.

Na bieżąco śledzimy aktualne trendy na rynku pracy i dostosowujemy ofertę do wymogów pracodawców oraz sytuacji w kraju. Prowadzimy rekrutację na studia podyplomowe w Częstochowie. Coś dla siebie znajdą zarówno absolwenci uczelni wyższych posiadający tytuł licencjata, jak i magistra.

Bogatą ofertę przygotowaliśmy dla pedagogów o różnych specjalizacjach, psychologów, logopedów czy terapeutów, którzy chcą zdobyć bardziej specjalistyczną wiedzę z wąskich dziedzin związanych z edukacją, terapią, rehabilitacją. Polecamy m.in. studia podyplomowe na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, surdopedagogika i tyflopedagogika, rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu, neurologopedia, oligofrenopedagogika czy logopedia. Wykształcenie mogą u nas uzupełnić nauczyciele, którzy chcą uczyć kolejnych przedmiotów (prowadzimy m.in. studia podyplomowe na kierunku geografia, biologia, plastyka i historia sztuki, historia czy etyka i filozofia w szkole). W bogatej ofercie nie zabrakło również informatyki, controllingu w przedsiębiorstwie, doradztwa zawodowego i wielu innych kierunków.

Częstochowa – idealne miasto na studia podyplomowe

Częstochowa to miasto powiatowe położone w woj. śląskim. Miejscowość stanowi ośrodek gospodarczy, kulturalny i administracyjny regionu. Częstochowa słynie z bazyliki jasnogórskiej i klasztoru na Jasnej Górze z obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Jest to ośrodek kultu maryjnego, który corocznie przyciąga pielgrzymów z Polski oraz zagranicy.

Podgląd koszyka ()
Wartość:
netto